Nagrodzeni przez TMT

17 czerwca 2015 | Towarzystwo

Jak co roku włącza się w organizację „Majówki dla Matki” – Towarzystwo Miłośników Tuchowa, poprzez przyznanie wyróżnień i nagród dla uzdolnionych dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy.

W 2015 roku Zarząd Towarzystwa Miłośników Tuchowa postanowił wyróżnić za szczególne osiągnięcia w konkursach i olimpiadach ogólnokrajowych następujących uczniów:
1. Grzegorza Gawryała z Publicznego Gimnazjum Zespołu Szkół im. o. Władysława Witkowskiego w Karwodrzy za zdobycie tytułu finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej.
2. Lenę Mróz ze Szkoły Podstawowej w Łowczowie za zajęcie V miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików (do lat 10) w Szachach.
3. Radosława Kruczka ze Szkoły Podstawowej w Łowczowie za zajęcie X miejsca w Szachowych Międzynarodowych Mistrzostwach Najmłodszych (do lat 7).
4. Weronikę Porębę ze Szkoły Podstawowej w Łowczowie za zajęcie XII miejsca w Mistrzostwach Polski Młodzików (do lat 14) w Szachach.
5. Dariusza Wantucha z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem w Tuchowie za zajęcie XIII miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym.
6. Julię Osikę z Publicznego Gimnazjum Zespołu Szkół w Jodłówce Tuchowskiej za zdobycie tytułu finalistki Małopolskiego Konkursu Geograficznego.
7. Angelikę Słowik ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Tuchowie za zdobycie I miejsca w XVI Międzynarodowym Konkursie „Moje inspiracje muzyczne”.
8. Jakuba Wąsa ze Szkoły podstawowej Zespołu Szkół w Tuchowie za zdobycie tytułu laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego.
9. Zespół uczniów w składzie: Gabriela Czuba, Filip Jagiełło, Mateusz Pałucki, Anna Wrona z Publicznego Gimnazjum Zespołu Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach za zajęcie I miejsca w Małopolskim Konkursie Historycznym „Kresy” – polskie ziemie wschodnie w XX wieku.
Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy ich osiągnięć !!!

Przewodniczący Zarządu
Towarzystwa Miłośników Tuchowa
Tomasz Wantuch